דיסטריקט מאַנאַגער רשימה

האָפּקען צו אינהאַלט

צוטריטלעך נאַוויגאַציע און אינפֿאָרמאַציע

ניצן די פאלגענדע לינקס צו געשווינד נאַוויגירן אַרום דעם בלאַט. דער נומער פֿאַר יעדער איז די דורכוועג שליסל.

איבערזעצן

איר זענט אויף דעם בלאַט: דיסטריקט מאַנאַגער רשימה

מיט די אימעילס פון דיסטריקט אָפיס מאַנאַדזשערז.

אַלבאַני - ניסקב

וואשינגטאן סטריט 52,
צימער 202 דרום בלדג.
Rensselaer, NY 12144

בליצפּאָסט: Ann.Gallagher-Sagaas@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 518-473-1675

סיראַקוס - NYSCB

די אַטריום
100 S. Salina Str., Suite 105
סיראַקוסע, ניו יאָרק 13202

בליצפּאָסט: Christine.Kearney@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 315-423-5417

בופלאָקס - NYSCB

עליקאָט קוואדראט בילדינג
295 הויפּט סטריט, סוויט 590
פּאָסט צו: סוויט 545
בופלאָקס, ניו יאָרק 14203

בליצפּאָסט: Jane.Sullivan@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 716-847-3516

ראָטשעסטער - NYSCB-Outstation

259 מאַנראָו אַווע., סוויט 303
ראָטשעסטער, ניו יאָרק 14607

בליצפּאָסט: Jane.Sullivan@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 585-238-8110

וועסטשעסטער - NYSCB

117 מזרח סטיוואַנס אַווע., סוויט 300
וואַלהאַללאַ, ניו יאָרק 10595

בליצפּאָסט: Daniel.Diaz@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 914-993-5370

האַרלעם - NYSCB

Adam Clayton Powell Jr. State Office Bldg.
163 מערב 125 סט., סוויט 1315
ניו יארק, ניו יאָרק 10027

בליצפּאָסט: Shawn.Chin-Chance@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 212-961-4440

נידעריקער מאַנהאַטטאַן - NYSCB

מיידאַן ליין 80, סוויט 401
ניו יארק, ניו יאָרק 10038

בליצפּאָסט: Brian.Pinto@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 212-825-5710

גאַרדאַן סיטי - NYSCB

711 סטוערט אַווע., סוויט 210
גאַרדאַן סיטי, ניו יאָרק 11530

בליצפּאָסט: Paola.Nappo-Ficarra@ocfs.ny.gov

טעלעפאן: 516-743-4188