רעגיאָנאַל אָפאַסיז

האָפּקען צו אינהאַלט

צוטריטלעך נאַוויגאַציע און אינפֿאָרמאַציע

ניצן די פאלגענדע לינקס צו געשווינד נאַוויגירן אַרום דעם בלאַט. דער נומער פֿאַר יעדער איז די דורכוועג שליסל.

איבערזעצן

איר זענט אויף דעם בלאַט: רעגיאָנאַל אָפאַסיז

רשימה פון רעגיאָנאַל אָפפיסעס

אַלבאַני רעגיאָנאַל אָפפיסע

52 Washington Street, Rensselaer, NY 12144
John N. Lockwood, Esq., רעגיאָנאַל דירעקטאָר, 518 486-7078
Terri Beers, פּערמאַנאַנס מומכע, 518-474-1649, Terri.Beers@ocfs.ny.gov
אַדאָפּטיאָן, 518-486-7078

סערווינג די קאַונטיז פון: אַלבאַני, קלינטאן, קאָלאָמביע, דעלאַווער, עססעקס, פרענקלין, פולטאָן, גרין, האַמילטאָן, מאָנטגאָמערי, אָצעגאָ, רענסעלאַער, סיינט רעגיס מאָהאַווק ינדיאַן רעסערוואַטיאָן, סאַראַטאָגאַ, סטשענעקטאַדי, סטשאָאַריע, וואָראַן, וואַשינגטאָן

באַפאַלאָו רעגיאָנאַל אָפפיסע

295 הויפּט סטריט, צימער 545, 5 שטאָק
Ellicott Square Building, Buffalo, NY 14203
אַמאַנדאַ דאַרלינג, דירעקטאָר, 716-847-3145
Kara Marong-Houlahan, פּערמאַנאַנס מומכע, 716-847-3031, Kara.Marong.Houlahan2@ocfs.ny.gov

סערווינג די קאַונטיז פון: Allegany, Cattaraugus, Chautauqua, Erie, Genesee, Niagara, אָרלעאַנס, וויאָמינג

ניו יארק סיטי רעגיאָנאַל אָפפיסע

Adam Clayton Powell שטאַט אָפפיסע בילדינג
163 West 125th Street, 18th Floor, New York, NY 10027
רוני פוקס, דירעקטאָר, 212-383-4873
דזשיליאַן ווילליאַמס, דעפּיוטי דירעקטאָר, פּערמאַנאַנס יוניט, 212-383-1784
Jenai Belton-Jones, פּערמאַנאַנס מומכע, 212-383-1769, Jenai.Belton-Jones@ocfs.ny.gov
Jasmine Warren, פּערמאַנאַנס מומכע, 212-383-1983, Jasmine.Warren2@ocfs.ny.gov

סערווינג די 5 בעראָוז פון ניו יארק סיטי

ראָטשעסטער רעגיאָנאַל אָפפיסע

מאַנראָו קוואדראט, 259 מאַנראָו עוועניו, ראָטשעסטער, ניו יאָרק 14607
קריסטאַפער ברונאָ, אַקטינג דירעקטאָר, 585-238-8201
Patricia Heaman, פּערמאַנאַנס מומכע, 585-238-8204, Patricia.Heaman@ocfs.ny.gov

סערווינג די קאַונטיז פון: Chemung, Livingston, Monroe, Ontario, Schuyler, Seneca, Steuben, Wayne, Yates

סיראַקוס רעגיאָנאַל אָפפיסע

The Atrium, 100 S. Salina Street, Suite 350, Syracuse, NY 13202
שרה שמעון, דירעקטאָר, 315-423-1200 (הויפּט נומער)
סוזאַן קאָלליגאַן, פּערמאַנאַנס מומכע, אַדאָפּטיאָן, 315-423-3943, Suzanne.Colligan@ocfs.ny.gov

סערווינג די קאַונטיז פון: ברום, קייַוגאַ, טשענאַנגאָ, קאָרטלאַנד, הערקימער, דזשעפערסאַן, לויס, מאַדיסאָן, אָנעידאַ, אָנאָנדאַגאַ, אָסוועגאָ, סט. לאָראַנס, טיאָגאַ, טאָמפּקינס

וועסטטשעסטער רעגיאָנאַל אָפפיסע

117 East Stevens Avenue, Valhalla, NY 10595
שעלעטהאַ טשאַנג, אַקטינג דירעקטאָר, 914-801-3231
פּעגי דעוואַר, אַססיסטאַנט דירעקטאָר, 914-801-3230, Peggy.Dewar@ocfs.ny.gov

סערווינג די קאַונטיז פון: דוטטשעסס, נאַסאַו, אָראַנדזש, פּוטנאַם, ראָקקלאַנד, סופפאָלק, סאַליוואַן, אַלסטער, וועסטטשעסטער